Dialoogtafel in gesprek over de markt voor waterstofopslag
Terugblik:
Waterstof is geschikt voor grootschalige ondergrondse opslag. Maar is er wel een markt voor en hoe kan deze tot stand komen en wat zijn daarbij de kansen en uitdagingen.
Deelnemers
In deze sessie nemen deel: Bart Kuijlman, Sr. projectcoördinator waterstof bij Gasunie, Esther Vermolen en Energy Transition Lead bij NAM, Wilco van der Lans, Business Manager Havenbedrijf Rotterdam en Alexander Jongenburger, Stakeholder Manager Low Carbon Solutions bij Equinor. Bastiaan Jaarsma, projectleider energieslag bij Energie Beheer Nederland, geeft een overzicht van een mogelijk waterstofsysteem vorm kan krijgen.
Veelgestelde vragen
Zeker. Stuur een reply op de bevestigingmail met de gegevens van jouw collega, dan maken we dit in orde.
Je kunt hiervoor het beste reageren op de bevestigingsmail. Deze komt dan direct terecht bij onze collega’s die voor het event verantwoordelijk zijn. Of loop tijdens het event langs bij de ontvangstbalie.
Wij doen ons best om onze evenementen voor een zo breed mogelijke doelgroep toegankelijk te maken. Heb je specifieke wensen of vragen over toegankelijkheid? Neem dan gerust contact met ons op.
Nee, vanwege AVG delen wij geen gegevens van deelnemers.
Stuur een reply op de bevestigingsmail. Wij bekijken dan in overleg hoe we voor jou de catering kunnen aanpassen.
Onze events zijn gratis. Bij sommige events hanteren wij het beleid dat bij no-show (geen tijdige afmelding) kosten in rekening worden gebracht voor o.a. zaalhuur en catering. We vermelden dit nadrukkelijk in de eventinformatie die je ontvangt nadat je je hebt ingeschreven. Wil jij je afmelden? Zie de bevestigingsmail met informatie over hoe dit te doen.
Ja. In de bevestigingsmail lees je hoe je je kunt afmelden. Let op: bij sommige events brengen wij kosten in rekening indien deelnemers zich niet tijdig afmelden. Of dit van toepassing is op het event waarvoor je je inschrijft zie je op de eventpagina en in de bevestigingsmail.
Ongeveer een week na het event delen we de presentaties op de eventpagina. Presentaties van events uit het verleden vind je terug in onze Kennisbank.
In ons privacystatement vind je alle informatie over hoe EBN omgaat met jouw persoonsgegevens en privacy.
Na afloop van een event publiceren wij regelmatig terugblikvideo’s. Is het het een online event geweest, dan kun je binnen enkele dagen na afloop van het event deze vaak grotendeels terugkijken. Voor beide zaken kijk je op de eventpagina. De link vind je in de uitnodigingsmail of kijk op onze overzichtspagina met events.
Dit verschilt per event. Op de eventpagina lees je of er een wachtlijst is en hoe je je hiervoor aan kunt melden.
